Про нас

Привіт, мене звуть Микита Лилик, і я разом з командою допомагаю розвивати Etsy магазини. Ми пишаємось тим, що за минулий рік, не дивлячись на війну в Україні, наш Etsy магазин зробив продажів майже 100 тисяч доларів. Це досягнення для нас було великим випробуванням, але ми зуміли довести, що наша команда може досягати високих результатів у будь-яких умовах.
Я провів близько 100 консультацій, що дозволило мені набути різностороннього досвіду в збільшенні продажів в Etsy магазині. Я готовий поділитись цим досвідом з вами і допомогти зробити ваш Etsy магазин успішним.
Наша команда пропонує наступні послуги:
● Ведення магазину: ми візьмемо на себе всі аспекти управління вашим магазином на Etsy, від додавання лістингів до створення аналітичних таблиць для кращого розуміння стратегії та визначення наступних кроків. ● Курс по Etsy: у цьому курсі ми розберемо інструменти для підвищення конверсії, трафіку, середнього чеку і замовлень..● Консультація: я особисто допоможу вам зрозуміти, як покращити ваші продажі в Etsy магазині, використовуючи різні інструменти та стратегії.● Гайд по Pinterest: в гайді розповідається як налаштувати свій профіль на Pinterest та навчитись використовувати цю платформу для збільшення продажів вашого магазину на Etsy.
Нехай ваш Etsy магазин стане успішним та прибутковим завдяки допомозі нашої команди. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатись більше про наші послуги та як ми можемо допомогти вам зробити ваш магазин успішни.

Made with